• Sanal Sekreterlik Nedir? Git
  • Görüşme Maliyetleri Ne Kadardır? Git
  • Sabit Numaram Değişecekmi? Git
  • Şirketime gelen çağrıyı nasıl aktaracaksınız? Git


Soru ve Cevaplar
Yurtdışında oldukça yaygın olan "virtual assistant" kelimesinin ülkemizdeki karşılığıdır. Terminolojik olarak Sanal Sekreterlik olmasına rağmen gerçekte bir veya daha fazla çağrı karşılama elemanı (sekreter) vardır. Sizin firmanızın telefonu çaldığında sizin adınıza açar, başka bir firmanın telefonu çaldığında diğer firmanın adına açar. Sekreter bizim ofisimizden çağrıyı yanıtlar fakat sizi arayan kişi bu durumun farkında olmaz.

Karasal hatlardan kesinlikle daha düşüktür. Karasal hatlar ile görüşme yapmasanız dahi bir sabit ücret ödersiniz ancak sayısallaştırlmış hatlar için sabit bedel ödemezsiniz. Ayrıca görüşme dakika ücretleri karasal hatlara göre çok daha ucuzdur. Yurt dışı aramlarında %50 daha ucuzdur.

Sabit numaranız değişmeden taşıma işlemi yapılabilmektedir. GSM şirketleri arasında geçiş olabildiği gibi bu şirketler arasında da geçişler yapılabilir. Numara Taşıma sırasında numaranız değişmez. İsterseniz 0850 ile başlayan numara veya 0342,0212,0312,0322 gibi coğrafik işaretli numara tahsis edebiliriz.

Burada bir kaç çeşit senaryo var, sizin için uygun olan bir senaryoyu seçiyorsunuz. 1. Sizin ofiste ve bizim ofiste IP telefon kullanıyoruz; çağrı geldi dahili numaranızı zaten biliyoruz çağrıyı size aktarabiliriz. 2. Sizin ofiste klasik (karasal) telefon var, bizim ofiste IP telefon; telefonu sizin karasal numaranızı arayarak aktarım yaparız. burada küçük bir ücret yansır. 3. Dahiliden sabit numaranızdan size ulaşamadık; siz cebinize aktarmamızı talep etmişseniz gelen çağrıyı sizin cep telefonunuza aktarırız. 4. Bunların hiç birini yapamadığımız durumda arayan kişiyi, numarasını, ve arama nedenini alarak size e-posta veya sms ile bildirimde bulunuruz.

Haberler & Duyurular

milliyet.com.tr

milliyet.com.tr

Kadın girişimciden sekreterlik başarısı ...

2017-06-18

bigpara.com

bigpara.com

Sekretersiz Şirket Kalmayacak ...

2017-06-18

Ankara Barosu

Ankara Barosu

Avukata Uzak Sekreterlik Hizmeti ...

2017-06-18

gece24.com

gece24.com

Sekretersiz şirket kalmayacak ...

2017-06-18