• Sanal Sekreterlik Nedir? Git
  • Görüşme Maliyetleri Ne Kadardır? Git
  • Sabit Numaram Değişecekmi? Git
  • Şirketime gelen çağrıyı nasıl aktaracaksınız? Git


Misyon ve Vizyon
Misyonumuz
Etik değerleri özümsemiş,kaliteli,insana önem veren ve kendini devamlı yenileyen, kendi alanındaki son teknolojiyi en iyi şekilde kullanma ve tüm bunları en ekonomik koşullarda topluma sunma özelliğimizi sürdürmek.
 

Vizyonumuz
Şirketimiz yalnız şehrimize değil yakın iller başta olmak üzere tüm bölgeye hizmet etmek üzere organize olmuştur. Şirket politikalarındaki gelişmeleri dinamik bir şekilde izleyip bunları firmalarımız ve bölge insanımız için bir fırsat haline getirmeye yönelik bir çalışma içinde olacağız.


Bir yandan bölge insanımıza kaliteli sekreter hizmeti verirken bir yandan da gerek istihdam politikamız, gerekse de yarattığımız katma değerler ile şehrimize ve bölgemize dinamizm getiriyoruz.
Firmalarımızın sadece sekreterlik hizmetleri değil, dış arama, müşteri memnuniyet anketleri, tele satış, e-posta sosyal medya hesaplarının takibini yapıyoruz.

Çevre sorunlarına duyarlılığımızın bir göstergesi olarak enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin daha kurumsal, daha az maliyetle ve daha konforlu bir hizmet almaları için kendimizi sürekli yeniliyoruz.

www.antebim.com ailesi

Haberler & Duyurular

milliyet.com.tr

milliyet.com.tr

Kadın girişimciden sekreterlik başarısı ...

2017-06-18

bigpara.com

bigpara.com

Sekretersiz Şirket Kalmayacak ...

2017-06-18

Ankara Barosu

Ankara Barosu

Avukata Uzak Sekreterlik Hizmeti ...

2017-06-18

gece24.com

gece24.com

Sekretersiz şirket kalmayacak ...

2017-06-18