• Sanal Sekreterlik Nedir? Git
  • Görüşme Maliyetleri Ne Kadardır? Git
  • Sabit Numaram Değişecekmi? Git
  • Şirketime gelen çağrıyı nasıl aktaracaksınız? Git


Dış Arama Hizmeti
Çağrı Merkezimizde Dış Arama (outbound) Hizmeti;

Çağrı merkezi dendiği zaman, çoğu kişi sadece gelen çağrılara cevap vermek ve kayıt altına almak veya gelen çağrıyı karşılayarak aktarmak için kurulmuş iş yerleri olarak değerlendiriyor. Fakat günümüzde müşterilere proaktif yaklaşmak geretiği için sadece gelen çağrılara cevap vermek, satışları arttırmaya ve müşteri memnuniyetini sağlamaya yeterli olmadığını aşikardır. Aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Kurumunun reklam ve müşteri memnuniyeti konusunda özellikle SMS ilgili ilgili yaklaşımları göz önünde bulundurulduğunda dış arama yapmak veya yaptırmak kaçınılmaz son oluyor.

Firmanın vereceği telefon numaralarına (numaralarınız 3. kişilerle paylaşılmayacağını taahhüt ederek) arama gerçekletirmekteyiz. Çağrı merkezi personelimiz, sizin adınıza arayarak memnuniyet anketi, hatırlatma veya talep ettiğiniz konularda arama yaparak müşteri sadakatini kazanmak için dış arama gerçekleştirir.

Bu işlem gerçek bir operatör tarafından yapılabildiği gibi sanal santral kullanrak yapılabilir. Arama sonucu firma yetkilileri ile paylaşılır.

Haberler & Duyurular

milliyet.com.tr

milliyet.com.tr

Kadın girişimciden sekreterlik başarısı ...

2017-06-18

bigpara.com

bigpara.com

Sekretersiz Şirket Kalmayacak ...

2017-06-18

Ankara Barosu

Ankara Barosu

Avukata Uzak Sekreterlik Hizmeti ...

2017-06-18

gece24.com

gece24.com

Sekretersiz şirket kalmayacak ...

2017-06-18