• Sanal Sekreterlik Nedir? Git
  • Görüşme Maliyetleri Ne Kadardır? Git
  • Sabit Numaram Değişecekmi? Git
  • Şirketime gelen çağrıyı nasıl aktaracaksınız? Git


Çağrı Merkezi CRM Hizmeti
Çağrı Merkezi Hizmetleri, CRM Müşteri İlişkileri Yönetimi;

Müşterilerin dilek ve şikayet, öneri ve taleplerini doğru bir şekilde yönetebilmek için; Bütün çağrıları kayıt altına alabileceğiniz bir CRM yazılımı ve Çağrıları karşılayacak çağrı merkezi elemanına ihtiyacınız var.

Çağrı Merkezi Hizmetimizde gelen çağrıyı aktarım söz konusu değildir. Gelen çağrılarınızı karşılayacak sekreterlik hizmeti veren arkadaşlarımız sizin adınıza telefonu açarak, müşterinizin talebini çağrı merkezi (CRM) yazılımına kaydeder. Müşteriniz sonuç ile ilgili bilgilendirilmek istemiş ise kayıt oluşturulduğu anda kişinin cep telefonuna SMS gönderilir. Bu gidecek olan SMS içerisindeki metin firma ile görüşülerek özelleştirilebilir. Aynı zamanda, kurumunuz yetkili personeli oluşturulan kaydı görerek kurumunuz içindeki ilgili departmana iş olarak atamasını yapar (atama işlemi sırasında SMS iseteğe bağlıdır). İlgili departman iş ile ilgili yapılması gerkenleri tamamladıktan sonra. bu işi birlikte belirleyeceğimiz sonuç türlerinden birini seçerek ve açıklama yazarak sonuçlandırır. Sonuç girildiği anda yine müşteriye SMS olarak son durum hakkında bilgilendirme yapılır. Müşteri açıklamayı yeterli bulmadıysa çağrı merkezinden daha detaylı bilgi alabilir böylece işlem tamamlanmış olur. Bu sürece ek olarak talep etmeniz durumunda belirlediğiniz oranlarda veya belirlediğiniz arama konularında müşteri geri araması yapabiliriz. Arama sonucunda yaptığımız ölçümleri de firma yetkilileriniz görebilir.

Tüm bu işlemler internetin olduğu her yerden yapılabilemektedir. İşin başladığı andan itibaren sonuçlanmasına kadar geçen süreci firma yetkilileri takip edebilir ve ölçümleyebilir. Dilerseniz çalışan personellerinizin parformansını ölçebilirsiniz.

Firmanız bünyesinde bir çağrı merkezi var ise yazılımı kiralama yöntemi ile alarak süreci yönetebilirsiniz. Sadece gelen çağrıları kayıt altına alma ihtiyacınız var ise profesyonel çağrı merkezi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz her iki hizmeti birlikte sizin maletlerinizin çok çok altında bir bedelle kiralayabilirsiniz.

Haberler & Duyurular

milliyet.com.tr

milliyet.com.tr

Kadın girişimciden sekreterlik başarısı ...

2017-06-18

bigpara.com

bigpara.com

Sekretersiz Şirket Kalmayacak ...

2017-06-18

Ankara Barosu

Ankara Barosu

Avukata Uzak Sekreterlik Hizmeti ...

2017-06-18

gece24.com

gece24.com

Sekretersiz şirket kalmayacak ...

2017-06-18