• Sanal Sekreterlik Nedir? Git
  • Görüşme Maliyetleri Ne Kadardır? Git
  • Sabit Numaram Değişecekmi? Git
  • Şirketime gelen çağrıyı nasıl aktaracaksınız? Git


Biz Kimiz
Biz, Antebim.com ailesi olarak 2006 yılında firma rehberini yaptık Gaziantep'in ilk firma rehberlerinden biridir. Aynı zamanda web tasarım, grafik tasarım, web tabanlı süreç yönetim yazılımları geliştirdik ve geliştirmeye, üretmeye devam ediyoruz. İlk kez 2013 yılında kendi firmamız, personellerimiz ve iletişim için kendi ofisimize sanal bir santral alarak kullanmaya başladık. 2017 yılı başlarından itibaren sekreterlik hizmetini başlattık, şimdi 1 Grafiker, 1 Yazılımcı, 3 Pazarlama elemanı 2 Çağrı merkezi elemanı ve 1 koordinatör olmak üzere toplam 7 çalışma arkadaşımız ile yola devam ediyoruz. 

Teknolojik geliştmeleri takip ettikçe yeni kapılar açılıyor, IP tabanlı (internet altyapılı) bir santral ve telefona sahip olduğunuzda yer-mekan tamamen bağımsız hale geliyor. Çağımızda insanların sürekli çevirim içi kalma ihtiyacı ile birlikte sürekli seyehat halinde olamaları (mobilite) kullanıcıları internet tabanlı telefon görüşmelerine zorluyor. Buna ek olarak dünyadaki bütün trendler ne kadar az insan gücü kullanarak en çok nasıl verim alabilirim eğiliminde.

Ayrıca firmalar yetişmiş sekreter bulmakta zorluk çekiyor, bulabildiğiniz sekreter arkadaş firmanızı temsil kabiliyetinde olamayabiliyor. Ayrıca bir sekreter arkadaş için asgari ücret, yol, yemek ve sigorta hesapladınızda oldukça yüksek bir rakama ulaşıyor. Bizim tarafta ise bir sekreter arkadaş bir çok firmanın sekreteri olabildiğinden dolayı maliyetlerimiz 10 kat daha ucuz olabiliyor. Ayrıca hizmet faturası kesildiğinden gider gösterebiliyorsunuz.

Her zamanki gibi sektörde ilkleri yapmaya devam ediyoruz.

Konu ile ilgili detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.